V rezervačním systému najdete termíny motoškoly. Zatím jsou do začátku Srpna, ale postupně se budou další přidávat, protože jsme si nechaly prostor pro posouvání.

Vrcholem sezony týmu Wonder Women Racing Team byl srpnový podnik na legendárním ostrově Man, Manx Grand Prix, který letos slavil své jubilejní stoleté výročí!

Na přelomu července a srpna odjela Veronika do Severního Irska, na závody kategorie Junior Support a Supertwin.
K dispozici měla zapůjčený motocykl Barryho Grahama díky podpoře Jonni Hoye. Mohla tak pouze nastoupit do letadla a přivézt si svoji výbavu. V tom byl ale hned na startu trochu problém, protože letištní kontrole se nezdál airbagový systém...

Náš letošní první roadracing se konal na velmi náročné slavné trati v Hořicích, kam jsme nepřijely jen ochutnat místní hořické trubičky ale zjistit, jak si povedeme v konkurenci ostatních závodníků.

Právě jsme zveřejnily nové poukazy do Motoškoly, kterou vede jako individuální kurzy Veronika Hankocyová #53,

Chcete se něco naučit? Chcete si popovídat o motorkách, o technice, o jízdě? Začínáte nebo jste velmi mírně pokročilí? Tak je kurz možná právě to pravé přesně pro Vás.

Trénujeme v provozu a na letišti. Více informací se dozvíte tady!

Opravdu vydařený víkend se povedl oběma závodnicím týmu WWRT. Kristýna Jakesch #48 se na brněnském okruhu při podzimní ceně Brna představila v sedle své Kawasaki ZXR 400 a Veronika Hankocyová #53 se vrátila po dvouměsíční pauze po zlomenině a operaci zápěstí.

Dalším podnikem je Podzimní cena Brna, kde už se na startu objeví i Veronika Hankocyová.