Na přelomu července a srpna odjela Veronika do Severního Irska, na závody kategorie Junior Support a Supertwin.
K dispozici měla zapůjčený motocykl Barryho Grahama díky podpoře Jonni Hoye. Mohla tak pouze nastoupit do letadla a přivézt si svoji výbavu. V tom byl ale hned na startu trochu problém, protože letištní kontrole se nezdál airbagový systém...

Náš letošní první roadracing se konal na velmi náročné slavné trati v Hořicích, kam jsme nepřijely jen ochutnat místní hořické trubičky ale zjistit, jak si povedeme v konkurenci ostatních závodníků.

Právě jsme zveřejnily nové poukazy do Motoškoly, kterou vede jako individuální kurzy Veronika Hankocyová #53,

Chcete se něco naučit? Chcete si popovídat o motorkách, o technice, o jízdě? Začínáte nebo jste velmi mírně pokročilí? Tak je kurz možná právě to pravé přesně pro Vás.

Trénujeme v provozu a na letišti. Více informací se dozvíte tady!

Opravdu vydařený víkend se povedl oběma závodnicím týmu WWRT. Kristýna Jakesch #48 se na brněnském okruhu při podzimní ceně Brna představila v sedle své Kawasaki ZXR 400 a Veronika Hankocyová #53 se vrátila po dvouměsíční pauze po zlomenině a operaci zápěstí.

Dalším podnikem je Podzimní cena Brna, kde už se na startu objeví i Veronika Hankocyová.

Už tento víkend nás čekají závody v Dymokurech.
Kvůli zranění nemůže startovat Veronika Hankocyová a tak bude hájit barvy týmu Kristýna Jakesch #48, takže doufáme, že nám přijedete zafandit!