Hořické Zatáčky 300ZGH 2023

22.05.2023

Náš letošní první roadracing se konal na velmi náročné slavné trati v Hořicích, kam jsme nepřijely jen ochutnat místní hořické trubičky ale zjistit, jak si povedeme v konkurenci ostatních závodníků.

Veronika #53 startovala ve třídě Supertwin a vynechala třídu Supersport, protože byla pouhé dva týdny po operaci pravé nohy a na start se dobelhala doslova o berlích. Přesto zabojovala a celý víkend se snažila o co nejlepší výsledky.

Pro Kristýnu #48 to byla v Hořicích závodnická premiéra a úkol byl kvalifikovat se do třídy Supersport 400 a vyzkoušet si třídu Supertwin na opravdovém srdcovém roadracingu.

Víkend byl náročný, ale celý tým fungoval skvěle a díky tomu se dostavily i výsledky!

Veronika i přes komplikace s nohou i s motorkou dojela na krásném 19.místě z více jak 40 jezdců a Kristýna vybojovala 11.místo ve své kategorii.

Děkujeme Všem partnerům za podporu a už teď se těšíme na další ročník 2024!